BOBIKE to marka ceniona w Europie i na świecie za swoje foteliki rowerowe i kaski. Istnieje kilka modeli fotelików dopasowanych do potrzeb dzieci i ich rodziców tak, że już od 9 miesiąca życia można przewozić malucha bezpiecznie na rowerze. Bezpieczeństwo jest sprawą najwyższej wagi dla BOBIKE. Foteliki odpowiadają Europejskiej Normie Bezpieczeństwa EN 14344 i zapewniają dziecku optymalną ochronę i komfort, najlepsze w testach, zdobywają nagrody i wyróżnienia podczas targów rowerowych na całym świecie. Foteliki rowerowe BOBIKE gwarantują pewność i bezpieczeństwo!

Rowerki biegowe Balance Bike

A w tym roku postanowiła najmłodszym swoim Klientom zaoferować rowerki biegowe Balance Bike, które cechuje je kompaktowy, opływowy design w połączeniu z funkcjonalnością i elegancją. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, aby odpowiednio zadbać o ergonomię i komfort dziecka.

Bobike Balance Bike to rowerek treningowy, który pomaga małym dzieciom nauczyć się sterować i balansować. Został zaprojektowany z myślą o dzieciach w wieku od 2 lat, które właśnie rozpoczynają przygodę ze światem rowerów. Pozwala dzieciom budować zaufanie, którego będą potrzebować, gdy będą gotowe na bardziej tradycyjny rower z pedałami. Rowerek biegowy BALANCE BIKE nie posiada pedałów, gdyż dziecko odpycha się nóżkami i jest skupione na utrzymaniu równowagi i kierunku jazdy.

Rowerek posiada wbudowany system ograniczający skręt, siodełko jest wygodne i komfortowe z regulowaną wysokością (320-335-350 mm) – dzięki czemu rowerek rośnie wraz z dzieckiem, a miękkie i wyprofilowane uchwyty kierownicy zapobiegają ześlizgiwaniu się i otarciom rączek. Nowoczesny i atrakcyjny design rowerka przyciąga uwagę i zainteresowanie dziecka.

Rama wykonana z tworzywa jest nisko prowadzona, co ułatwia dzieciom wsiadanie i wysiadanie z rowerka. Dziecko może również skorzystać z podestu, aby postawić na nim stopy podczas zjazdu z górki. Dzięki takiej konstrukcji ramy, środek ciężkości znajduje się nisko nad ziemią, co ułatwia naukę jazdy rowerkiem.

Lekkie piankowe koła mają wielkość 240 mm, a materiał użyty do produkcji oponek doskonale tłumi drgania i czyni je bezobsługowymi. Wykorzystana pianka sprawia, że jazda jest komfortowa, a sam rowerek jest znacznie lżejszy w porównaniu do modeli z tradycyjnymi oponami. Rowerek waży 3 kg.

Dzieci, które rozpoczynają swoją przygodę z rowerem od rowerka biegowego nigdy nie będą potrzebowały już dodatkowych bocznych kółek.

Rowerek dedykowany dla dzieci od 2 do 5 lat.

Dane techniczne:
– Wielkość kółek: opona 240 mm
– Rama, widelec, obręcz i kierownica, siodełko – tworzywo
– Piasta przód i tył – stal
– Ograniczony skręt kierownicy.
– Uchwyty- PCV
– Siodełko: regulowana wysokość (320-335-350 mm)
– Max waga dziecka – 25 kg
– Waga rowerka – 3 kg

Rowerki Bobike produkowane są przez firmę Polisport w Portugalii co pozwala zagwarantować jej najwyższą jakość swoich produktów. Dostępne są w dwóch kolorach Denim Deluxe i Cotton Candy Pink. Oraz są dostępne jeszcze w dwóch wersjach kolorystycznych jako siostrzana firma Bobike – Polisport grey/cream i Polisport cream/mint.

Zapraszamy do zakupu w naszym sklepie – linki do rowerków poniżej:

Bobike Rowerek biegowy BALANCE BIKE Denim Deluxe 239,00 zł

Bobike Rowerek biegowy BALANCE BIKE Cotton Candy Pink 239,00 zł

Rower ROWEREK BIEGOWY Balance Bike Polisport cream/mint 228,00 zł

Rower ROWEREK BIEGOWY Balance Bike Polisport grey/cream 228,00 zł