Wiosenne NOWOŚCI w naszym sklepie to m.in. zabawki DANTOY z linii BIO, które powstają w trosce o środowisko i przyszłość najmłodszych pokoleń!

Zabawki DANTOY z linii BIO

Zestawy BIO zabawek są produkowane w Danii z BIO plastiku wykonanego z trzciny cukrowej, która w 100% jest zrównoważonym surowcem, dzięki czemu posiada certyfikat Nordic Swan Ecolabel. Dzięki czemu są przyjazne dla środowiska i nie zawierają szkodliwych chemikaliów. A dodatkowo pudełka, w które są zapakowane zabawki z linii BIO, wykonane są z tektury z recyklingu.

Każdy z zestawów Dantoy idealnie nadaje się zarówno do zabawy w pomieszczeniu, jak i na zewnątrz. A po zabawie w piaskownicy dbając o higienę zabawy dziecka z łatwością można te zabawki wyczyścić w zmywarce.

Zabawki BIO Dantoys zagwarantują godziny zabawy maluchom i starszym jak i całej rodziny.

Niżej przedstawiamy Wam dostępne zestawy zabawek Dantoy Bio w naszym sklepie. Zapraszamy do zakupów 🙂

Dantoy BIO TINY zestaw do piasku wiaderko łopatka 5el – 55,00zł

Ten ładny, mały zestaw kubełkowy nadaje się zarówno do zabawy w pojedynkę, jak i z innymi. Zestaw zawiera wiaderko, łopatkę, grabki, piaskową foremkę z uroczym zwierzęcym motywem oraz sitko – które stanowi przykrycie wiaderka. Wszystkie części są w stonowanych, naturalnych kolorach.

Zabawa na zewnątrz w piaskownicy bądź na plaży wzmacnia rozwój sensoryczny dziecka. Maluch jest już gotowy na swój debiut w piaskownicy bądź plaży, a przede wszystkim w naturalnym środowisku na świeżym powietrzu!

Dantoy BIO zestaw kawowy naczyń dla dzieci
Dantoy BIO zestaw obiadowy naczyń dla dzieci 79,00 zł
Dantoy BIO zestaw kawowy naczyń dla dzieci 89,00 zł

Wspaniały Dantoy BIO zestaw kawowy z dzbankiem, cukierniczką i całą zastawą w stonowanych, naturalnych kolorach. Zawiera 4 pełne nakrycia dla 4 osób: talerzyki, filiżanki i łyżeczki. Gwarantuje godziny zabawy malucha i całej rodziny.

A zestaw obiadowy Dantoy z garnkiem i zastawą stołową w stonowanych, naturalnych kolorach to idealnie nadaje się dla dzieci lubiących się bawić w kucharza. Zestaw obiadowy zawiera 4 pełne nakrycia dla 4 osób: talerze, sztućce i kubki. Zestaw idealnie nadaje się zarówno do zabawy w pomieszczeniu, jak i na zewnątrz.

Dantoy BIO garaż ze zjeżdżalnią 3 auta 125,00zł

Garaż ze zjeżdżalnią i miejscem na dachu w stonowanych kolorach dla trzech małych uroczych autek, które należą do kompletu. Każde auto ma swoje miejsce parkingowe po podniesieniu bram garażowych. Łącznie 4 otwierane bramy, dystrybutory paliwowe i podnoszony szlaban.

Dantoy BIO TINY gryzaki blue lub pink zestaw 3 szt 62,00 zł

Linia Dantoy BIO TINY dla niemowląt powstała z myślą o najmłodszych. Firma ta zaprojektowała serię zabawek, które nowo upieczeni rodzice mogą dać swoim pociechom z czystym sumieniem. Linia produktów „TINY” koncentruje się na zabawie, uczeniu się i stymulacji sensorycznej, umożliwiając jednocześnie wsparcie rozwoju dziecka.

Zestawy występują w 2 wersjach kolorystycznych: dla chłopca i dziewczynki. Kolory są stonowane i naturalne. Rodzaj gryzaków – zwierzątka mogą być różne w każdym zestawie – mix.

Dantoy BIO TINY łańcuch gryzak activity 62,00zł
Zestawy pojazdów Dantoy 89,00zł

Idealnie pasują do małych rączek dziecka, są okrągłe i przyjemne w dotyku, można nimi bawić się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Po przejechaniu przez piaskownicę lub kałuże można je łatwo wyczyścić w zmywarce do naczyń. Pojazdy gwarantują godziny zabawy malucha.

Zestawy zawierają po 2 sztuki pojazdów.

Dantoy BIO pociąg lokomotywa 89,00zł

Solidny zestaw Dantoy BIO lokomotywa z wagonikiem w stonowanych, naturalnych kolorach zachęci do zabawy każdego Malucha. Po podróży pociągiem przez piaskownicę lub kałuże zestaw można łatwo wyczyścić w zmywarce do naczyń.

 

Dantoy BIO traktor koparka 89,00zł
Dantoy BIO auto samochód wywrotka 79,00zł
Dantoy BIO zestaw akcesoria do piasku 69,00zł

Solidne, trwałe Dantoy BIO traktor- koparka i wywrotka naturalnych kolorach z idealną sprawdzą się w zadaniach specjalnych w piaskownicy.

Zabawy w piaskownicy stymulują koordynację ręka-oko dziecka i gwarantują chwile dobrej zabawy.

Śliczny zestaw do piasku w stonowanych, naturalnych kolorach jest niezbędny do zabawy w piaskownicy lub na plaży. W skład zestawu wchodzi wiaderko, konewka, łopatka i grabki, gwarantuje godziny zabawy malucha.

Zabawa na zewnątrz piaskiem i wodą stymuluje zdolności motoryczne i zmysły dziecka.

Dantoy BIO TINY wieża z kubeczków piramida 55,00zł

Kubki budowlane to zestaw siedmiu części w zróżnicowanych, stonowanych i naturalnych odcieniach. Małe kubki do zabawy można ustawiać jeden na drugim, przewracają się ku wielkiej radości każdego dziecka. Mogą być używane jako formy i foremki do pieczenia ciast lub modelowania z piasku. Podczas zabawy dzieci badają w jaki sposób różne kształty i rozmiary pasują do siebie i wykorzystują swoją wyobraźnię. Małe otwory w dolnej części miseczek sprawiają, że idealnie nadają się do zabawy z wodą w wannie lub piaskownicy.

Dantoy BIO TINY autka samochodzik FunCars zestaw 2 szt 35,00zł

Dantoy BIO TINY BIO AUTKA FunCars to małe urocze autka nadają się do zabawy zarówno wnętrz, jak i na zewnątrz. Auta z uśmiechniętymi twarzami z łatwością przesuwają się po podłodze jednym naciśnięciem palca.

Na koniec przypominamy, że te małe autka jak wszystkie zabawki Dantoy z serii BIO są produkowane w Danii z BIOplastiku wykonanego z trzciny cukrowej, która w 100% jest zrównoważonym surowcem. Są przyjazne dla środowiska i nie zawierają szkodliwych chemikaliów, dzięki czemu przyczyniamy się małymi kroczkami do ochrony naszego środowiska, a co najważniejsze przyszłości naszych dzieci. Dlatego też te zabawki znalazły się w ofercie naszego sklepu zuczek-zabawki.pl i bardzo Wam polecamy!!!