Marka b.box to przede wszystkim innowacyjne akcesoria dla dzieci prosto z Australii. Absolutnie wyjątkowe produkty, które zachwycają pomysłowością, solidnym wykonaniem i energetycznymi kolorami. A teraz innowacyjne bidony, miseczki – niewyspyki i pierwsze sztućce można kupić w naszym sklepie w pięknych i smakowitych kolorach Gelato: Banana Split, Tutti Frutti, Pistachio, Bubblegum oraz Boysenberry!!! W naszym sklepie można wyszukać i kupić akcesoria b.box .

 

Artykuły b.box stworzone przez dwie mamy dla mam, które poszukują kreatywnych rozwiązań, ułatwiających wychodzenie z dzieckiem z domu. Stworzyły serię produktów, które odpowiadają na codzienne potrzeby rodziców. Teraz, kiedy część asortymentu firmy stała się już bestsellerem na całym świecie, pracują nad kolejnymi rozwiązaniami, które staną się must-have wśród gadżetów.

Najbardziej znanym produktem tego, który zyskał popularność wśród rodziców także w Polsce, jest kubek niekapek. Jego słomka obciążona jest ciężarkiem – pozwala on dziecku pić napój w każdej pozycji, ma bardzo poręczne uchwyty, a słomka wymusza u dziecka ssanie, co sprzyja rozwojowi aparatu mowy.

Do najlepiej sprzedających się produktów b.box należą także: Zestaw silikonowych nakładek na szklankę, Innowacyjne sztućce do nauki jedzenia, Niewysypek typu 3w1, Portfele na akcesoria do przewijania, a także Śliniaczki Turystyczne. A wszystkie te artykuły kupicie w naszym sklepie. Zapraszamy!!!