Zapraszamy do naszej „STREFY PROMOCJI” , gdzie znajdziecie produkty w mega niskich cenach!!

Polecamy:

Joueco Drewniany chodzik pchacz The Wildies Family

Stabilny chodzik pchacz dla dzieci w pięknych pastelowych kolorach to zabawka, która może towarzyszyć dziecku przy stawianiu pierwszych kroków, jak również spełniać rolę edukacyjnego centrum rozrywki, które rozwija motorykę dziecka.

Joueco Domek dla lalek KUCHNIA 12el.

Domek marzeń – KUCHNIA do zabawy lalkami i figurkami. Prześliczne mebelki i dodatki tchną w zabawę życie. Jest stół z krzesłami, lodówka, kuchnia z okapem i zlewem, piękny design wnętrza, otwierane okno i ruchoma laleczka do zabawy.

Rower ROWEREK BIEGOWY Balance Bike Polisport cream/mint

Balance Bike to rowerek treningowy, który został zaprojektowany z myślą o dzieciach w wieku od 2 lat, które właśnie rozpoczynają przygodę ze światem rowerów.pomaga Pozwala małym dzieciom nauczyć się sterować i balansować oraz budować zaufanie, którego będą potrzebować przy nauce jazdy na tradycyjnym rowerze z pedałami.

Ręcznik Okrycie z kapturem kąpielowe LUMA

Ręcznik kąpielowy z kapturem Luma to idealne rozwiązanie które sprawdzi się przy codziennej pielęgnacji maluszka.

Żółw – pchacz z kuleczkami i światłem Walk `n’ Pop B.Toys

Żółw – PCHACZ z kuleczkami, które wesoło podskakują i kolorowymi światłami migającymi, kiedy żółw jest w ruchu – to kolejna nowość od marki B.Toys.

Idealna zabawka do rozwijania umiejętności raczkowania lub samodzielnego chodzenia. ponieważ doskonale stymuluje umiejętności motoryczne i rozwija koordynację.

Żółwik skłania dziecko do raczkowania, a po zapięciu rączki, do wstawania i samodzielnego chodzenia.

Zabawka „rośnie” z dzieckiem.