Bobike Go to foteliki o holenderskim designie, podwójnych ściankach, które można montować na dwa sposoby systemie mocowania na bagażnik – bez narzędzi lub zamontować do ramy.

FOTELIK ROWEROWY Bobike GO wersja mocowania do ramy/uchwyt 1-punktowy: Ten innowacyjny system montażu jest nowością w ofercie Bobike. Wyposażony został w nowy uchwyt bezpieczeństwa z zielonym wskaźnikiem, dzięki któremu można sprawdzić, czy fotelik jest prawidłowo zainstalowany. System ten pozwala przesuwać fotelik do tyłu i do przodu w 3 pozycjach, zależnie od wieku dziecka i rozmiaru roweru.

Natomiast system mocowania fotelika do roweru jest całkowicie zintegrowany z siedziskiem i można go montować do wszystkich bagażników o szerokości od 120 do 185 mm, przy średnicy rury od 10 do 16 mm. Nie potrzeba żadnych narzędzi do montażu, co czyni go naprawdę dobrym rozwiązaniem, wyjątkowym i praktycznym!

Foteliki rowerowe Bobike GO występuje w pastelowych kolorach, a siedzisko jest wygodne i obszerne. Siedzisko jest wyłożone wodoodporną miękką pianką, która jest łatwa w utrzymaniu czystości. A oparcie jest zakończone zagłówkiem, który jest wyprofilowany, tak aby idealnie wpasował się tam kask większych dzieci. Jest regulacja pasów, dzięki czemu można dopasować wysokość ich poprowadzenia do wzrostu dziecka. Łatwo pasy wyregulować by dobrze przylegały. Podnóżki fotelika są regulowane, można też zapiąć nóżki na tych podnóżkach. Pasy do zapinania są wygodne i łatwo je ustawić na odpowiedniej wysokości.

To co najbardziej wyróżnia fotelik Bobike GO i dlatego warto go kupić to, to co go wyróżnia, że jego ścianki są podwójne, co wg producenta zwiększa bezpieczeństwo użytkowania. Dodatkowo fotelik ma też dodatkowy pas, którym przypinasz go do roweru. Z tyłu jest naklejka-odblask.

A podczas wycieczek rowerowych warto pamiętać o maksymalnym bezpieczeństwie dziecka, dlatego marka Bobike serwuje nam do kompletu kolorystycznego kaski.

Kask rowerowy dziecięcy firmy Bobike model Go:
– wentylowany dzięki otworom wentylacyjnym,
– przednie otwory zabezpieczone siatką przed owadami,
– odblaskowe elementy,
– demontowalna miękka wyściółka,
– posiada regulowany obwód głowy.

Dziecko jest bezpieczne i chronione w kasku BOBIKE GO, ponieważ spełnia on normy i odpowiada standardom CE-EN 1078. Kask ten jest w pełni bezpieczny, lekki, pasuje do każdego fotelika rowerowego – dedykowany kolorystycznie do fotelików GO.

A wszystkie nasze foteliki i kaski rowerowe znajdziesz tu ===> https://zuczek-zabawki.pl/kategoria-produktu/foteliki-rowerowe/

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *