Marka B.BOX to przede wszystkim absolutnie wyjątkowe produkty, które zachwycają pomysłowością, solidnym wykonaniem i energetycznymi kolorami. Są to innowacyjne akcesoria dla dzieci prosto z Australii. Firma założona została przez dwie mamy, które poszukiwały kreatywnych rozwiązań, ułatwiających wychodzenie z dzieckiem z domu. Stworzyły serię produktów, które odpowiadają na codzienne potrzeby rodziców.Teraz, kiedy część asortymentu firmy stała się już bestsellerem na całym świecie, pracują nad kolejnymi rozwiązaniami, które staną się must-have wśród gadżetów dla dzieci i ich rodziców.

Najbardziej znanym produktem tego producenta, który zyskał popularność wśród rodziców także w Polsce, jest kubek niekapek. Jego słomka obciążona jest ciężarkiem – pozwala on dziecku pić napój w każdej pozycji, ma bardzo poręczne uchwyty, a słomka wymusza u dziecka ssanie, co sprzyja rozwojowi aparatu mowy. Logopedzi i neurologopedzi pozytywnie wyrażają swoja opinię o bidonie ze słomką b.box:

Kubek b.box nie jest typowym kubkiem niekapkiem, który utrwala u dzieci odruch ssania i rozleniwia mięśnie wokół ust. Sposób picia z kubka b.box jest dla dzieci mocno intuicyjny. Dzięki wąskiej, długiej, silikonowej słomce zmusza on mięśnie okrężne ust oraz poliki do intensywnej pracy.

W efekcie pozytywnie wpływa na rozwój aparatu mowy dzieci oraz przygotowuje mięśnie do późniejszego spożywania pokarmów stałych. Wymaga też dobrego ułożenia języka oraz jego intensywnej pracy wewnątrz buzi, co umożliwia dziecku ćwiczenie prawidłowego sposobu połykania.

Kubek dobrze sprawdza się u dzieci od 6 m.ż., ale może być też używany jako element codziennych ćwiczeń mięśni okrężnych ust u dzieci starszych.”

Agata Brzozowska
Neurologopeda

Kubki niekapki b.box otrzymały także wyróżnienie od rodziców Zabawki Roku 2018.

Super produktem od marki b.box są pierwsze sztućce do nauki jedzenia, które składają się z łyżki i widelca o wygiętych kształtach, mającym na celu wspomóc pierwsze kroki  w samodzielnym jedzeniu. Opatentowany widelec został zaprojektowany w taki sposób, aby bez problemów zmieścić się w małych usteczkach dziecka. Zarówno jego kształt, jak i wielkość dopasują się do buzi maluszka. Uchwyt kątowy dodatkowo zachęci małego szkraba do niezależności.

 

W naszym sklepie można zakupić bidony i sztućce oraz inne akcesoria od marki b.box

==>>https://zuczek-zabawki.pl/kategoria-produktu/akcesoria-dzieciece/akcesoria-b-box/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *