b.box Sportowa butelka tritanowa 450ml

W naszym sklepie zagościły fajne i jak to bywa w przypadku marki b.box bardzo praktyczne nowości na ten rok szkolny. Są to wielokomorowy lunchbox oraz sportowa tritanowa butelka, ale tym razem zamiast słomki mamy wymienny ustnik.

Zarówno lunchbox jak i tritanowa butelka z ustnikiem podbił nasze serce, tworząc idealny zestaw śniadaniowy do szkoły czy nawet do pracy lub na wycieczkę. Oby dwie nowości występują w b.box kolorach, dzięki czemu można sobie idealnie skonfigurować zestaw, a dodatkowo b.box wprowadził dwa nowe bajeczne kolory: blue stale i indigo rose.

Lunchbox b.box to wielokomorowy pojemnik do przechowywania jedzenia, który można zabrać ze sobą do pracy i szkoły. Wykonany został w formie poręcznej walizki z silikonowym uchwytem, aby można było go łatwo transportować.

Nie wątpliwie jego głównym jego atutem są różnej wielkości przegródki. Największą można dopasowania do różnych produktów i przekąsek za pomocą ruchomej części. Jest w sam raz na owoce, makaron, czy warzywa. A kwadratowa przegródka idealnie pasuje na kanapkę i ma dodatkowe dno, w którym można umieścić wkład chłodzący załączony przez b.box do lunchbox’a. Wkład sprawia, że żywność pozostaje dłużej świeża i chłodna.

Lunchbox posiada szczelne uszczelki silikonowe (zabezpieczają przed przeciekaniem soku z umieszczonych w pudełku owoców, warzyw; pozwalają przenosić jogurt, humus itp.). Uszczelki są wyjmowane co ułatwia czyszczenie i zapobiega tworzeniu się pleśni. Jest w nim miejsce na owoce w całości (mieści się jabłko, banan itp.), a całość można idealnie zamknąć za pomocą wygodnego “klipsa”.

Obok lunchboxa zawsze ważny jest dobry, szczelny bidon czy butelka do szkoły. W naszym sklepie do rodziny bidonów B.BOXa dołączyła sportowa wersja z ustnikiem, bez słomki.

Sportowa butelka tritanowa, równie szybko zdobyła uznanie dzieci i jak i mam, gdyż można ją rozłożyć na części pierwsze, aby każdy zakamarek był czysty. Co ważne można ją umyć w zmywarce – górny koszyk. A dodatkowo szeroki wlew też ułatwia mycie, a także dodawanie świeżych owoców czy kostek lodu. Wykonana jest z bezpiecznych materiałów: Tritan™, silicon, TPE, PP. Nie zawiera BPA, PVC i ftalanów.

Butelka posiada silikonowy ustnik, z którego łatwo pić, a dodatkowo ma zawór zabezpieczający przed rozlaniem.

Tak jak wersja ze słomką, butelka ma zachowany trójkątny kształt, który umożliwia wygodny chwyt oburącz. A aby skorzystać z butelki, w tym wypadku z ustnika wystarczy nacisnąć duży przycisk. Pokrywka otworzy się umożliwiając picie, a dzięki blokadzie nie uderzy dziecka w buzię podczas picia. Kolejnym fajnym rozwiązaniem, które znamy już z bidon B.BOX to funkcjonalny uchwyt, tym razem w wersji elastycznej.

Sportowa butelka z ustnikiem to fajny wybór, gdy dziecko już chce używać bidonu ze słomką. Świetnie sprawdzi się w szkole, na siłowni, treningu czy wycieczce. Dzięki spójnie stylizacji i kolorystce idealnie współgra z lunchbox b.box – dostępna w naszym sklepie w 6 kolorach, więc można stworzyć fajny zestaw.