Filtruj

Zakres cen:

Pokaż:
Sortowanie:
b.box Bidon termiczny termobutelka 500ml Emerald Forest
Original price was: 135,00 zł.Current price is: 129,95 zł.
-4%
b.box Bidon termiczny termobutelka 500ml Lemon Sherbet
Original price was: 135,00 zł.Current price is: 129,95 zł.
-4%
b.box Termobutelka Bidon termiczny 350ml Lilac Pop
Original price was: 126,00 zł.Current price is: 119,95 zł.
-5%
b.box Bidon termiczny termobutelka 500ml Strawberry Shake
Original price was: 135,00 zł.Current price is: 129,95 zł.
-4%
b.box Bidon termiczny termobutelka 500ml Ocean Breeze
Original price was: 135,00 zł.Current price is: 129,95 zł.
-4%
b.box Bidon termiczny termobutelka 500ml Indigo Rose
Original price was: 135,00 zł.Current price is: 129,95 zł.
-4%
b.box Bidon termiczny termobutelka 500ml Blue Slate
Original price was: 135,00 zł.Current price is: 129,95 zł.
-4%
b.box Termobutelka Bidon termiczny 350 ml Indigo Rose
Original price was: 126,00 zł.Current price is: 119,95 zł.
-5%

Loading...

No more items available

B.Box — innowacyjne akcesoria do karmienia i pielęgnacji dla dzieci

B.Box to australijska firma produkująca akcesoria do karmienia i pielęgnacji dla najmłodszych dzieci. Słynie na całym świecie z innowacyjnych produktów. Jest uznana przez mamy z wielu krajów. Bidon, kubek niekapek, śliniak czy termos dla dzieci od B.Box to wygoda i bezpieczeństwo użytkowania. To marka, która zbiera same pozytywne opinie. Trudno się dziwić. Szeroki asortyment produktów idzie w parze z ich wysoką jakością. Są ponadto wyjątkowo funkcjonalne i wygodne dla mam.

Kubek, termos i bidon B.Box — od jakiego wieku?

Akcesoria firmy B.Box, znanej także jako B.Box, przeznaczone są zarówno dla niemowląt, jak i starszych dzieci. Każde z nich może cieszyć się atrakcyjnymi designersko i wygodnymi produktami. Dla najmłodszych B.Box ma w swojej ofercie smoczki antykolkowe oraz bezpieczne butelki do karmienia. Dla starszych dzieci B.Box proponuje wygodny kubek niekapek i niewysypek. Ich zalety docenia każda mama. Zwłaszcza kiedy nie będzie musiała przebierać dziecka po każdym posiłku. Pomocny okazać się może śliniak B.Box, jednak umiejętności małych dzieci są ogromne. Świetnie sprawdzi się tu także silikonowy gryzak do podawania pokarmu. Wyposażony jest w specjalną nakładkę, która pomoże maluchowi w jedzeniu.

Produkty B.Box dla dzieci starszych

Wraz z wiekiem rośnie zapotrzebowanie na akcesoria dla dzieci. Wie o tym firma B.Box, która przygotowała na tę okazję miseczki z przyssawką, talerzyki sztućce do nauki jedzenia. Taki zestaw do karmienia B.Box zbiera u mam doskonałe opinie. Jest przede wszystkim bezpieczny. Miękki materiał nie zawiera szkodliwych substancji. Wesoła kolorystyka podoba się dzieciom, które chętnie uczą się samodzielnie jeść. Dodatkową atrakcją może stać się termos na jedzenie i kubek termiczny od B.Box. Są niewielkie. Doskonale sprawdzają się na dłuższych spacerach i wycieczkach. Są nieodzowne podczas podróży. Podobnie kubek i silikonowa słomka sygnowane nazwą B.Box. Jest bardzo wygodny i wyjątkowo atrakcyjny dla dzieci. Z tych naczyń jedzą i piją największe niejadki. Są to produkty wielorazowego użytku. Łatwe w myciu i przechowaniu szybko stają się ulubionymi także dla mam.

Kolejną ciekawą propozycją B.Box dla starszych dzieci jest sportowy bidon — butelka ze słomką oraz pojemniki na śniadanie. Wesoła kolorystyka i wzornictwo jest powodem do dumy dla każdego z nich. Na uwagę zasługuje też termobutleka B.Box. Ma ciekawy wygląd i kolorystykę. Dzieci w wieku szkolnym przywiązują ogromną wagę do tego rodzaju gadżetów. Są nie tylko atrakcyjne. Wykonane z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa są też bardzo wygodne. Ergonomiczne, podzielone na przegródki pojemniki na przekąski i śniadaniówki B.Box są wyjątkowo pojemne. Zachowują świeżość przechowywanych w nich produktów przez długi czas.

Bidon, butelka ze słomką i pojemniki od B.Box — akcesoria

Firma B.Box zadbała też o akcesoria do bidonów, butelek i pojemników. Ze zwykłych rzeczy uczynili obiekty pożądania dla każdego dziecka. Znajdą się tu wszelkiego rodzaju paski do bidonów i neoprenowe osłonki. Dzięki nim butelka nie tylko nie zaginie, ale otrzymuje też większą funkcjonalność. Napój w środku nie wystygnie zbyt szybko. Osłonka zabezpieczy też bidon i butelki ze słomką od B.Box przed pęknięciem przy upadku. Atrakcyjne dla dzieci wzory podnoszą w ich oczach wartość (nie)zwykłych przedmiotów. Naczynia i akcesoria B.Box dla dzieci są wyjątkowo pomocne dla mam, najmłodszych oraz starszych dzieci.