Easy peasy – to znaczy “bułka z masłem”. Od tego angielskiego powiedzonka wzięła się właśnie nazwa silikonowej talerzyków, mat i miseczek. Od kiedy pojawiła się w naszym sklepie, robią furorę, wśród naszych Klientów, czyli rodziców dzieci, które zaczynają samodzielnie się odżywiać.

Talerzyki Ezpz zostały stworzone po to, żeby zredukować bałagan, który przy stole tworzą maluchy, ale równocześnie nie odbierać im frajdy podczas nauki samodzielnego jedzenia. A jako rodzice wiemy, jak nauka samodzielności wygląda w wydaniu naszych dzieci — zrzucony talerz z jedzeniem na podłogę, jedzenie rozrzucone po całym stole, albo miska uciekająca przed niewprawioną jeszcze rączką trzymającą łyżkę lub widelec. Ezpz ma sprawić, że posiłki będą przebiegać znacznie czystszym wydaniu i w milszej atmosferze dla nas rodziców.

Na naszej stronie w kategorii Karmienie dziecka od producenta EZPZ znajdziecie talerzyk- matę Happy Mat, owalną mini wersję Happy Mat, okrągłą matę z miseczką do przekąsek lub zupek. Każdy w pięknych pastelowych kolorach.

EZPZ Silikonowy talerzyk z podkładką 2w1 – to na stałe połączona mata z silikonowym talerzykiem lub miseczką. Najistotniejsza cecha maty to jej przysysanie się do podłoża i brak możliwości przesunięcia, czy podniesienia do góry. Materiał, z którego wykonana jest mata, sprawia, że przysysa się ona do stołu i nie da się nią poruszyć, leży tam, gdzie została położona, a wszelkie dziecięce ruchy nie przemieszczą ją. Mata bardzo dobrze się trzyma na różnych powierzchniach — na stołach drewnianych, ze sztucznego tworzywa czy szklanych blatach. Jedyna sytuacja, w której mata będzie przesuwać się po powierzchni to brudna powierzchnia. Natomiast trójdzielny podział talerzyka pozwala podzielić posiłek na porcje, co ułatwia malcowi naukę samodzielnego jedzenia, a z czasem rozpoznawanie kategorii pokarmów. Zaprojektowany podział ułatwi rodzicowi podanie posiłku złożonego z odpowiedniej ilości warzyw i innych ważnych składników posiłku dla malucha. Dodatkowo radosny wygląd – dwie mniejsze przegródki przypominają kształtem oczy, a większa uśmiech – sprawia, że domowe posiłki będę dzieciom pozytywnie się kojarzyć. Talerzyk nadaje się do serwowania zarówno zimnych, jak i ciepłych potraw.

Kolejna wersja talerzyka EZPZ dostępna w naszym sklepie to MINI – MAT, która ma nieco mniejszy talerzyk i owalną mniejszą matę. Została zaprojektowana specjalnie z myślą o tackach przy krzesełkach do karmienia (pasuje do większości tacek, w tym do tacki Antilopa). I tak jak większa wersja z podkładką idealnie mocno przywiera do stołu. Dodatkowo, pomaga rodzicowi podawać dania, złożone z odpowiedniej ilości różnego rodzaju składników. Pojemność talerzyka jest idealna na początkowe posiłki: 2 razy 60 ml i 120 ml. Radosny wygląd – dwie mniejsze przegródki przypominają kształtem oczy, a większa uśmiech – sprawia, że posiłki pozytywnie się maluchom kojarzą.

Mini Bowl amerykańskiej marki EZPZ to podkładka i pojemna miska w jednym, stworzona z wyjątkowego silikonu. Innowacyjna silikonowa podkładka mocno przywiera do stołu czy innej gładkiej powierzchni, na której ją położysz, dzięki czemu małe dziecko (prawie na pewno) nie będzie w stanie jej przesunąć czy zrzucić. Jest dość wysoka – 3 cm – i sprawia, że malec może się z łatwością uczyć samodzielnego jedzenia zup, kaszek czy innych płynnych posiłków.

Maty EZPZ szczególnie polecamy rodzicom stosującym metodę BLW, a także tym, którym znudziło się już osobiste karmienie dziecka i chcą je nauczyć samodzielności. Jakościowo jest to najwyższej klasy produkt, dostępna w szerokiej gamie kolorystycznej. Happy Mat to koszt 105 zł, Happy Bowl 75 zł, a MINI-MAT kosztuje w naszym sklepie 95 zł.

Dodatkowo w naszej ofercie mamy coś dla małych miłośników Świnnki Peppy!!

Peppa PigMat amerykańskiej marki EZPZ (czyt. izipizi) to podkładka i pojemna miseczka w jednym, stworzona z najbezpieczniejszego silikonu. Pasuje do większości blatów krzesełek do karmienia. Może spełniać funkcję zarówno miseczki, jak i talerzyka. Naczynie ma kształt główki Świnki Peppy – ukochanej przez dzieci postaci z popularnej serii bajek. To nowy projekt marki, której motto brzmi: „mniej bałaganu, więcej frajdy”. Seria bajek Peppa Pig™ odniosła sukces na całym świecie dzięki poruszaniu takich tematów jak zdrowe żywienie, aktywny tryb życia, dzielenie się czy radzenie sobie z emocjami. Takie wartości przyświecają także twórcom matki EZPZ. Dobrze znana maluchom postać pomaga w wypełnianiu tej misji, a przy okazji sprawia, że pora posiłków staje się radosnym i ciekawym czasem.

Wszystkie produkty EZPZ kupie tutaj: TALERZYKI EZPZ – ZUCZEK-ZABAWKI.PL