Filtruj

Zakres cen:

Pokaż:
Sortowanie:
-4%
-4%
-4%
-4%
-5%

Loading...

No more items available

Bidony i butelki B Box dla dzieci w każdym wieku

Butelki, smoczki i akcesoria B Box dla niemowląt

Bidony i butelki B Box to akcesoria dla dziecka w każdym wieku. Pierwsze z nich przydają się już w wieku niemowlęcym. Już wtedy bowiem dziecko może wymagać dokarmiania. Najlepszym pokarmem z pewnością jest ten naturalny. Warto mieć jednak butelkę do karmienia dzieci i niemowląt B Box w zapasie. Może zdarzyć się konieczność podania dziecku pokarmu właśnie w ten sposób. Butelka B Box do karmienia z pewnością temu sprosta. Zaprojektowana jest, by pomóc w tym mamie. Warto do niej dołączyć właściwy dla wieku dziecka smoczek do butelki B Box. Są wyjątkowej jakości. Antykolkowe, wykonane z bezpiecznych dla zdrowia składników. Przez smoczki B Box można karmić dziecko już od pierwszego dnia życia. Kolejne rozmiary towarzyszą rozwojowi dziecka. Podobnie jest z butelkami dla niemowląt i dzieci od B Box. Różnią się one pojemnością. Wykonano je z nietłukącego, łatwego w uchwycie i czyszczeniu tworzywa. Nie zawiera ono związków szkodliwych dla zdrowia dziecka. Są lekkie i odporne na temperaturę. Butelka i smoczek B Box dla niemowląt i dzieci to najlepszy zestaw do karmienia. Sprawdź inne akcesoria B Box.

Bidon niekapek — butelka niekapka B Box dla malucha

Bidon niekapek, czy butelka niekapka B Box to propozycja dla nieco starszych dzieci. Wraz z poszerzaniem menu przychodzi też czas na napoje. W ich roli świetnie sprawdzają się herbatki dla maluchów. Wiadomo jednak czym może skończyć się podanie takiej z normalnego kubka. Większość napoju z pewnością wyląduje na dziecku. Tu właśnie doskonale sprawdza się butelka niekapka B Box ze słomką. Idealnie nadaje się do nauki picia. Nie pozwoli zmoczyć kolejnego ubrania. Pozwoli za to dopić maluchowi napój do końca. Bidon niekapek ze słomką pozwala pić pod każdym kątem. To ważne u dziecka, które najczęściej pije w pozycji leżącej. Wymienna słomka zapobiega wylewaniu się płynu. Całość jest bezpieczna i nietłukąca. Bidon niekapek B Box ze słomką łatwo też utrzymać w czystości. W ofercie znajdują się dodatkowe akcesoria wymienne. Wśród nich znajdują się słomki, pokrywki do bidonu, czy butelki niekapki B Box. Świetną opcją dla starszego dziecka będzie pokrywka z miękkim ustnikiem do butelki B Box.

Bidon — butelka sportowa B Box dla dzieci

Wytrzymała, sportowa butelka tritanowa B Box to propozycja dla dzieci od 3 lat. Wykonana została z niezwykle wytrzymałego, a przy tym lekkiego materiału. Nadaje się zarówno do ciepłych, jak i zimnych napojów. Butelka sportowa B Box świetnie sprawdzi się w szkole i na wycieczce. Będzie niezastąpiona podczas dziecięcych zabaw na powietrzu. Można ją zabrać na piknik i trening. Sportowa butelka B Box dla dzieci ma specjalny ustnik ułatwiający picie. Łatwo ją chwycić i utrzymać w ręku. Ma też szeroki wlew, dzięki czemu jest łatwa w myciu. Bidon – butelka sportowa B Box dla dzieci z pewnością posłuży przez wiele lat. Stanie się przy tym jednym z ulubionych naczyń naszych pociech. Dla dzieci uprawiających sporty butelka B Box jest także w wersji ze słomką.

Bidon termiczny — termobutelka B Box

Termobutelka B Box posiada podwójną ściankę ze stali nierdzewnej. Utrzymuje temperaturę płynów do 6 godzin. Można używać jej zarówno do ciepłych, jak i zimnych napojów. Bidon termiczny B Box jest łatwy w obsłudze. Nie przysporzy on żadnych kłopotów dziecku. Jest szczelny i wytrzymały na uderzenia. Nie straszne mu są gwałtowne ruchy. Silikonowe uchwyty i podkładki zabezpieczają przed wypadnięciem z dłoni. Termobutelka B Box dla dzieci świetnie sprawdzi się na wycieczce i pikniku. Zapewni też gorącą herbatę na przerwie w szkole.