Smoczki BIBS — najlepszy wybór

BIBS jest duńską marką specjalizującą się w produkcji smoczków dla niemowląt i dzieci. Firma powstała w 1978 roku. Od tego czasu jej rozpoznawalność na rynku stale rośnie. Już dziś smoczki BIBS znane są w Europie i pozostałych kontynentach. Producent akcesoriów dziecięcych od początku działalności stawia na innowacje. Taką jest choćby zrównoważona produkcja chroniąca naszą planetę. Smoczki marki BIBS są oryginalne, wyjątkowo estetyczne i bezpieczne dla najmłodszych. Obecność wyjątkowych wzorów smoczków BIBS zapoczątkowała produkcja jednego modelu. Obecnie firma ma ich w swojej ofercie kilkanaście. Każdy z nich przechodzi długą drogę testów i certyfikacji nim trafi do sprzedaży. Stąd właśnie wynika wyjątkowość producenta. Gwarantuje on wysoką jakość. Wyznacza standardy na rynku artykułów dla niemowląt i małych dzieci. Ideą duńskiej marki jest pozostać firmą pierwszego wyboru podczas kupna smoczków dla najmłodszych. Marka chce ponadto kontynuować produkcję w zgodzie z dbałością o planetę. Stąd w ofercie smoczków BIBS występują akcesoria powstające z naturalnych surowców. Pozostałe firma pozyskuje na drodze recyklingu.

Czym wyróżniają się uspokajające smoczki BIBS?

Smoczki BIBS zdecydowanie wyróżniają się spośród innych. Wynika to z ich uspokajającego działania. Ponad 40-letnie doświadczenie w branży zaowocowało innowacyjnymi produktami. Tajemnica firmy tkwi w surowcach użytych do produkcji. Najważniejszy element smoczków BIBS wykonany jest z naturalnego kauczuku. Część modeli wykonano z neutralnego silikonu. Jednak to kauczuk sprawia, że smoczki BIBS są rozpoznawalne na rynku. Organiczny surowiec gwarantuje całkowite bezpieczeństwo najmłodszych. Kauczuk wolny jest od ftalanów, BPA oraz śladowych ilości metali ciężkich. Każdy ich model powstawał z udziałem specjalistów neonatologów. Nie dziwi zatem doskonała opinia opiekunów dzieci i lekarzy. Nie bez znaczenia jest także wygląd i kształt smoczków BIBS. To minimalistyczne wzory charakteryzujące się żywą i bogatą kolorystyką. Warto przy tym zauważyć, że akcesoria przeznaczone są dla dzieci już od momentu narodzin. Końcówka smoczka ma wyjątkowy kształt, który do złudzenia przypomina kobiecą brodawkę sutkową. Nawet noworodki nie odczuwają różnicy. Od pierwszego dnia życia jest to dla nich najważniejsze z akcesoriów dla niemowląt. Nie bez znaczenia jest fakt, że smoczki BIBS są uznane za uspokajające.

Smoczki BIBS — dla niemowląt i małych dzieci

Uspokajające smoczki BIBS przeznaczone są dla maluchów od pierwszego dnia życia. Producent oferuje 3 serie tych akcesoriów dla najmłodszych. To cieszące się uznaniem mam i dzieci na całym świecie:

  • uspokajające smoczki BIBS Colour — klasyczny wzór o okrągłym kształcie uchwytu. Do ich produkcji użyto organicznego i bezpiecznego dla zdrowia kauczuku. Ten model dostępny jest w 30 żywych kolorach. Zdecydowanie wyróżniają się spośród innych tego rodzaju akcesoriów. Przeznaczone są dla maluchów w różnym wieku.
  • uspokajające smoczki BIBS Colour Night Version — to nocna wersja podstawowego modelu. Ich charakterystyczną cechą jest fluorescencyjny uchwyt. Dzięki niemu smoczek łatwo odnaleźć w ciemności. To wyjątkowo pomocne dla opiekunów. Ten model dostępny jest w trzech rozmiarach. Wyznacznikiem jest wiek malucha.
  • Uspokajające smoczki BIBS Supreme — charakterystyczny dla nich jest symetryczny kształt. Producent położył tu nacisk na wyjątkową jakość oraz wzornictwo. Ten model dostępny jest w dwóch rozmiarach dopasowanych do wieku dziecka. Końcówka smoczka BIBS Supreme wykonana jest z organicznego kauczuku lub silikonu.

Smoczki BIBS Colour oraz Night Version wytwarzane są w trzech rozmiarach. Ich użytkowanie zależne jest od wieku malucha. W sprzedaży dostępne są:

Także smoczki BIBS Supreme przeznaczone są dla dzieci w różnym wieku. Tu do dyspozycji dzieci i rodziców są dwa rozmiary:

  • rozmiar 1 – dla noworodków i niemowląt w wieku 0 do 6 miesięcy;
  • rozmiar 2 – dla niemowląt i dzieci powyżej 6 miesięcy życia.

Smoczki uspokajające Bibs — opinie

Opinie o uspokajających smoczkach BIBS są jednoznaczne. To wyjątkowy i innowacyjny produkt. Bezpieczny i estetyczny. Kolorystyka tych akcesoriów dla najmłodszych pozwala wybrać smoczek dla dziecka na każdą okazję. Dużą zaletą produktów BIBS jest użycie naturalnego kauczuku Hevea. Warto jednak nadmienić, że należy wymieniać go zgodnie z zaleceniami producenta. Kładzie on nacisk nie tylko na odpowiedni rozmiar. Ważny jest także stan smoczka BIBS. Przesłanką do zmiany jest nie tylko wiek. Istotny jest także stopień zużycia. Wymiana konieczna jest, gdy końcówka smoczka zaczyna pękać i się rozwarstwiać. To moment, gdy bezwzględnie należy dokonać zmiany. Wynika to z potrzeby zachowania wysokiego standardu higieny. Smoczki BIBS można wyparzać. Nie powinno się ich jednak wygotowywać. To produkty hipoalergiczne. Warto jednak obserwować, czy nie występuje ewentualne uczulenie maluszka na kauczuk. Występują one niezwykle rzadko. Potwierdzają to opinie na temat uspokajających smoczków BIBS. Rodzice i opiekunowie wskazują na ich wyjątkową jakość i prosty design. Doskonale ukształtowana końcówka w sposób naturalny wywołuje u malucha odruch ssania. BIBS to także ulubiony smoczek dla dziecka. Po kilkukrotnym użyciu nie chce ono żadnego innego. To najlepsza opinia, na jaką mogą zasłużyć akcesoria dla maluchów od tego producenta. Smoczki BIBS podbiły dziecięce serca. Ponad 40 lat znajdują się w ścisłej czołówce produktów uznawanych za najlepsze w branży. Są przy tym dość tanie. To ważna zaleta, którą doceniają rodzice i opiekunowie dzieci. Smoczki BIBS dostępne są także w zestawach, co dodatkowo wpływa na ich niską cenę.