Filtruj

Zakres cen:

Pokaż:
Sortowanie:
B.Toys Drewniany rowerek biegowy – Smooth Rider w wersji do SAMODZIELNEGO montażu
Original price was: 249,00 zł.Current price is: 220,00 zł.
-12%
B.Toys Drewniany rowerek biegowy – Smooth Rider w wersji zmontowanej
Original price was: 249,00 zł.Current price is: 220,00 zł.
-12%

Loading...

No more items available

 

Drewniane zabawki po długiej przerwie wracają do łask rodziców oraz dzieci. Rozwiązanie to cieszy się dużą popularnością nie tylko ze względu na tradycyjną postać, ale również wykonanie z ekologicznych materiałów, które nie szkodzą dziecku podczas zabawy. Dodatkowo zabawki drewniane w niczym nie ustępują tym wykonanym z gumy lub plastiku, dlatego warto wyposażyć w nie swoje dziecko.

Drewniane klocki i układanki

Wśród drewnianych zabawek już od pierwszych lat życia dziecka największą popularnością cieszą się drewniane klocki i układanki. Pozwalają one nie tylko poznawać nowe kształty, ale również uczyć się kolorów, liter oraz cyfr. Równie popularne podczas nauki są drewniane liczydła oraz instrumenty muzyczne, dzięki którym dziecko rozwija swoją kreatywność oraz uczy się zastosowania nowych przedmiotów. Podczas spacerów natomiast najlepiej sprawdzają się drewniane rowerki.

Drewniane zabawki – przedmioty codziennego użytku

Dzieci uwielbiają podczas zabawy odgrywać sceny z życia dorosłych. Warto więc wyposażyć je w zestaw do zabawy w kuchnię lub sklepik, gdzie dodatkowo maluch pozna podstawowe przedmioty codziennego użytku oraz zdrowe produkty spożywcze. Miłośnicy motoryzacji znajdą u nas z kolei drewniane samochody, pociągi oraz tory do jazdy. Poznaj naszą pełną ofertę zabawek z drewna i wybierz produkty dopasowane do wieku swojego dziecka!