Filtruj

Zakres cen:

Pokaż:
Sortowanie:

Loading...

No more items available

Niemowlęta oraz dzieci do 3 roku życia intensywnie się rozwijają, a ich postępy widoczne są z miesiąca na miesiąc. Aby jednak ułatwić im poznawanie świata, kolorów, dźwięków, materiałów i faktur, warto zainwestować w zabawki dla dzieci od 0 do 3 lat. Chcąc ułatwić ich zakup rodzicom, dziadkom oraz innym osobom, przygotowaliśmy kategorię przeznaczoną specjalnie dla dzieci w wieku 0-3 lat.

Zabawki dla niemowląt

Wśród zabawek dla niemowląt, które cieszą się dużą popularnością, znajdują się grzechotki, gryzaki, przytulanki oraz zabawki sensoryczne. Pozwalają one poznawać dziecku nowe kształty, ćwiczyć pewny chwyt, a także łagodzić zniecierpliwienie podczas ząbkowania. Osobną kategorią są natomiast zabawki dla dzieci od 0 do 3 lat do kąpieli, które uwielbia każdy maluch. Gumowe kaczuszki i piłeczki sensoryczne wzbogacają radosne pluskanie w wodzie, a dodatkowo ułatwiają kąpiel rodzicom.

Zabawki dla nieco starszych maluchów

Wraz z wiekiem dzieci zaczynają rosnąć i się rozwijać, a z czasem przechodzą do raczkowania i chodzenia. Okres ten sprawia, że zabawki od 0 do 3 lat dają maluchom jeszcze więcej frajdy. Zabawki edukacyjne pozwalają im poznawać kolory, pierwsze słowa oraz cyfry, natomiast rowerki, czy samochodziki stają się nieodłączną częścią spacerów. To jednak dopiero początek zabawek, jakie znajdziesz w naszej ofercie.