Filtruj

Zakres cen:

Pokaż:
Sortowanie:
New
New
New
New
New
New
New
New
New
New
New

Loading...

No more items available

 

Nic tak nie cieszy malucha, jak radosne pluskanie w wannie oraz niezwykle ciekawa zabawa w piaskownicy. Zarówno woda, jak i piasek pozwalają dziecku rozpoznawać nowe faktury, a dzięki odpowiednim zabawkom maluch dowiaduje się, że można je formować w dowolne kształty. Warto więc wyposażyć się w zabawki do piasku i wody, które rozwijają wyobraźnię dziecka oraz stanowią świetną rozrywkę.

Zabawki do piasku dla dziecka

Zabawa w piasku to jedna z ulubionych form spędzania wolnego czasu wśród maluchów. Każdy z nich powinien więc mieć obowiązkowy zestaw zabawek do piasku w postaci wiaderka, szpadelka, grabek oraz foremek do babek z piasku. W piaskownicy sprawdzą się jednak również zestawy do pieczenia z wałkiem oraz foremkami do ciasta, co pozwala zaaranżować zabawę w kuchnię.

Zabawki do wody dla dziecka

Codzienne kąpiele to jedna z najlepszych okazji, aby wykorzystać potencjał, jaki drzemie w zabawkach do wody dla dziecka. Gumowe kaczuszki, filiżanki, dzbanuszki oraz konewki ułatwiają przelewanie wody, co rozwija malucha wyobraźnię oraz uczy obsługi przedmiotów codziennego użytku. Zabawki tego typu są jednak również doskonałym urozmaiceniem czasu podczas wakacyjnych wyjazdów, a nawet po ulewnych deszczach. Sprawdź również inne nasze zabawki do piasku i wody, które przypadną do gustu każdego dziecka!