Filtruj

Zakres cen:

Pokaż:
Sortowanie:

Loading...

No more items available

Wiek 3 i 4 lata to okres intensywnego rozwoju w życiu dziecka. Zarówno chłopcy, jak i dziewczynki zaczynają budować krótkie wypowiedzi oraz szybko uczą się nowych słów. Intensywnemu zwiększaniu zasobu słownictwa towarzyszy też rozwój fizyczny oraz lepsza wyobraźnia przestrzenna.

Zabawki dla dzieci w wieku 3 i 4 lat mogą więc już być nieco bardziej zaawansowane, a maluch szybko opanuje ich obsługę.

Zabawki edukacyjne dla 3- i 4-latka

Zabawki dla dzieci mogą stanowić nie tylko świetną rozrywkę, ale również być podstawą nauki i rozwoju. Tak właśnie działają zabawki edukacyjne dla 3- i 4-latka, które pozwalają poznawać nowe kolory, faktury i kształty. Na szczególną uwagę zasługują jednak zabawki dla dzieci, które ułatwiają naukę liter oraz cyfr. Mogą to być klocki, układanki, gry, zabawki interaktywne, czy tradycyjne ekologiczne zabawki z drewna, które cieszą się obecnie bardzo dużym zainteresowaniem.

Zabawa z rodzicami i rówieśnikami

Maluchy uwielbiają spędzać czas z bliskimi i innymi dziećmi, dlatego żeby uniknąć nudy, warto zadbać o odpowiednie zabawki dla 3- i 4-latka. Przebrania i akcesoria umożliwiające odgrywanie scenek, instrumenty muzyczne, czy akcesoria do zabawy w sklepik, kuchnię, czy warsztat samochodowy uwielbia każdy maluch. W kategorii tej znajdziesz jednak dużo więcej ciekawych zabawek.