Filtruj

Zakres cen:

Pokaż:
Sortowanie:

Loading...

No more items available

Zestawy kreatywne plastyczne dla dzieci

Zabawki to doskonała rozrywka dla każdego malucha, jednak każde dziecko uwielbia również rysować. Stawianie pierwszych kresek i kropek na kartce papieru to wzruszający moment dla niejednego rodzica, jednak bardzo szybko okazuje się, że rysowanie może mieć wiele wymiarów. W naszej ofercie przygotowaliśmy zestawy kreatywne plastyczne dla dzieci, dzięki którym maluch będzie mógł rozwijać swój talent oraz spędzać ciekawie swój wolny czas.

Akcesoria do malowania

Jednymi z pierwszych akcesoriów plastycznych, jakie poznaje dziecko, są kolorowe kredki ołówkowe, pastelowe lub mazaki ze stempelkami. Z czasem jednak maluchy zaczynają interesować się farbami, które w połączeniu z wodą pozwalają namalować na kartce papieru prawdziwy obraz. W naszej ofercie znajdziesz niezbędne akcesoria do malowania, które umilą Wasz czas.

Zabawki i artykuły plastyczne dla dzieci

Klasyczne kredki, farby i kartka papieru to podstawowy zestaw do malowania, jednak dzieci kochają też ciekawe zestawy kreatywne. Szablony do malowania, wydrapywanki, czy kolorowanki uczą maluchy dokładności i precyzji, która jest niezwykle ważna podczas wykonywania prac plastycznych. Ciekawą zabawą jest również formowanie kształtów z plasteliny lub piasku kinetycznego, który nie brudzi podłogi oraz mebli. Podaruj swojemu dziecku artystyczny zestaw kreatywny i przekonaj się, jaka to świetna zabawa!