Filtruj

Zakres cen:

Pokaż:
Sortowanie:
New
New
New
New
New

Loading...

No more items available

Zestawy kreatywne plastyczne dla dzieci

Zabawki to doskonała rozrywka dla każdego malucha, jednak każde dziecko uwielbia również rysować. Stawianie pierwszych kresek i kropek na kartce papieru to wzruszający moment dla niejednego rodzica, jednak bardzo szybko okazuje się, że rysowanie może mieć wiele wymiarów. W naszej ofercie przygotowaliśmy zestawy kreatywne plastyczne dla dzieci, dzięki którym maluch będzie mógł rozwijać swój talent oraz spędzać ciekawie swój wolny czas.

Akcesoria do malowania

Jednymi z pierwszych akcesoriów plastycznych, jakie poznaje dziecko, są kolorowe kredki ołówkowe, pastelowe lub mazaki ze stempelkami. Z czasem jednak maluchy zaczynają interesować się farbami, które w połączeniu z wodą pozwalają namalować na kartce papieru prawdziwy obraz. W naszej ofercie znajdziesz niezbędne akcesoria do malowania, które umilą Wasz czas.

Zabawki i artykuły plastyczne dla dzieci

Klasyczne kredki, farby i kartka papieru to podstawowy zestaw do malowania, jednak dzieci kochają też ciekawe zestawy kreatywne. Szablony do malowania, wydrapywanki, czy kolorowanki uczą maluchy dokładności i precyzji, która jest niezwykle ważna podczas wykonywania prac plastycznych. Ciekawą zabawą jest również formowanie kształtów z plasteliny lub piasku kinetycznego, który nie brudzi podłogi oraz mebli. Podaruj swojemu dziecku artystyczny zestaw kreatywny i przekonaj się, jaka to świetna zabawa!