Filtruj

Zakres cen:

Pokaż:
Sortowanie:
-5%
-5%

Parasol dziecięcy dla chłopca i dziewczynki

Parasole i kalosze dziecięce to zestaw, który przyda się w trakcie jesiennych, słotnych dni. Doskonale sprawdzą się także podczas letniej burzy oraz na wakacyjnym wyjeździe. Nigdy bowiem nie wiadomo kiedy zaskoczy nas gwałtowny deszcz. Parasolka dla dziecka czyni je bardzo dowartościowanym. Nie musi iść z rodzicami za rękę. Ma swój dziecięcy parasol, z którego jest dumne. Dla rodziców to przede wszystkim wygoda. Odpowiednia ochrona dla latorośli sprawi, że nie zmoknie nawet podczas ulewnego deszczu.

Parasole dziecięce to ciekawe wzornictwo. Są kolorowe i wesołe. Ulubione postacie z bajek przeplatają się ze zwierzątkami. Parasole dla dziewczynek utrzymane są w pastelowej kolorystyce różu i błękitu. Wśród nadruków przeważają bajkowi bohaterowie. Są tam zwierzęta z zoo, koty, słonie, króliki i pandy. Parasole dla chłopców utrzymane są w ciemniejszej tonacji. Tu znajdują się bardziej „męskie” wzory. Przeważają samochody i rakiety. Parasolki dla dzieci mają dopasowany rozmiar. Wykonane są z bezpiecznych materiałów. Nowoczesne mechanizmy otwierania i zamykania nie sprawią dzieciom kłopotów. Nie potrzeba bowiem dużej siły do ich obsługi. Dziecięce parasolki z pewnością sprawią pociechom dużo frajdy i zapewnią wygodny spacer. Nawet w czasie niepogody.

Kalosze dziecięce — dla dziewczynki i chłopca

Kalosze dziecięce to kolejne niezbędne akcesoria wymagane podczas deszczu. Przydadzą się także przy porannej i wieczornej rosie podczas spacerów po łąkach i lasach. Pospolite dziecięce gumowce są nieodzowne w trakcie wakacji spędzanych poza domem. Jesienią stają się niemal obowiązkowym wyposażeniem. Kalosze dla dzieci wykonane są z miękkiej gumy. Nie odparzają małych stóp. Wymagają założenia miękkiej skarpetki, by nie ześlizgiwały się z nóg. Kalosze chłopięce to standardowe, ciemniejsze kolory. Nowoczesny, interesujący dla chłopca wzór sprawia, że jest to chętnie noszone obuwie przeciwdeszczowe. Miękki materiał idzie w parze z dopracowanym wykończeniem. Lekkie gumowce dla chłopca zmieszczą się w podręcznym bagażu. Można zabrać je na spacer jako obuwie zapasowe.

Podobnie jest z kaloszami dla dziewczynek. Miękki materiał charakteryzują pastelowe, wesołe kolory. Eleganckie wykończenie sprawia, że młode damy chętnie korzystają z takiego obuwia. Kalosze dziewczęce mogą mieć dodatkowo drukowane wzory. Zabawne motywy owocowe są ciekawym zdobieniem, które z pewnością zostanie docenione przez wszystkie strojnisie. Bogata kolorystyka pozwala dobrać dziewczęce kalosze do ich ulubionego stroju. W połączeniu z dziecięcą parasolką pociechy będą w pełni przygotowane nawet na największy deszcz. Ma to ogromne znaczenie dla ich zdrowia. Tak wyposażone nie złapią przeziębienia i kataru. Gumowce i parasolki dla dzieci nie pozwolą im przemoknąć. Kalosze chłopięce i dziewczęce mają jeszcze jedną zaletę. Pozwalają dzieciom taplać się w kałużach. Każdy z dorosłych wie, że to jedna z najlepszych dziecięcych zabaw. Nawet najmniejsza kałuża jest doskonałym obiektem do skakania, brodzenia i chlapania wodą. Dziecięce gumowce upewnią rodziców, że taka zabawa wyjdzie tylko na zdrowie.