Filtruj

Zakres cen:

Pokaż:
Sortowanie:

Loading...

No more items available

Zgromadzona wiedza, lata praktyki oraz doskonała znajomość potrzeb rodziców i dzieci pozwoliły nam przygotować atrakcyjną ofertę produktów dla rodzin. Akcesoria dla mamy i dziecka już od pierwszych dni życia są nieocenioną pomocą, gwarantując komfort i bezpieczeństwo nowo narodzonemu członkowi rodziny.

Wózki dziecięce oraz foteliki samochodowe to najczęściej pierwsze z kupowanych akcesoriów dla dziecka. Podczas kompletowania wyprawki pod uwagę należy jednak wziąć potrzeby malucha i mamy, jakie mogą pojawić się już w szpitalu oraz w pierwszych dniach w domu. Rożek, smoczek, pieluszki tetrowe oraz kosmetyki pielęgnacyjne to niezbędnik każdej torby do szpitala. W domu natomiast doskonale sprawdzają się dyspensery do chusteczek nawilżanych oraz szlafroki dziecięce, które pozwalają szczelnie owinąć niemowlę po kąpieli.

Pierwsze akcesoria dla mamy i dziecka

Kiedy wyposażysz już w pełni pokój dziecięcy, pozostaje radosne, lecz pełne napięcia oczekiwanie na nowego członka rodziny. Nie przejmuj się, jeśli wszelkich niezbędnych akcesoriów nie udało Ci się zgromadzić na czas. W naszym sklepie łatwo i szybko dokupisz niezbędne produkty, które będą Ci potrzebne do opieki nad noworodkiem i niemowlakiem.

Wraz z rozwojem dziecka pojawiają się nowe umiejętności, ale również potrzeby. Warto więc zadbać o wygodny gryzak, który pomoże maluchowi przetrwać trudny okres wyżynania się pierwszych ząbków. Podczas zabawy oraz usypiania nieoceniona okaże się z kolei tradycyjna lub bardziej zaawansowana grzechotka i smoczek. Ten ostatni niestety ma tendencje do ciągłego gubienia oraz lądowania na podłodze, dlatego warto dokupić od razu do niego zawieszkę do smoczka, którą przypina się bezpośrednio do kaftanika dziecka.

Wyprawka dla niemowlaka dopasowana do wieku i potrzeb

Maluchy uwielbiają kąpiele, które można im urozmaicić na wiele atrakcyjnych sposobów. Do niedawna w roli tej sprawdzały się najlepiej gumowe zabawki, jednak w naszej ofercie znajdziesz również bardziej zaawansowane akcesoria. Książeczki do kąpieli, musujące kulki do kąpieli, czy łatwo zmywalne mazaki do malowania wanny zamieniają codzienną toaletę w prawdziwą przygodę i dodatkowo zachęcają malucha do mycia.

Wraz z wiekiem przychodzi pora na naukę nowych smaków oraz umiejętności. W naszym sklepie znajdziesz wszystko, co będzie Ci potrzebne na kolejnych etapach rozwoju. Karmienie dziecka i potrzebne do niego akcesoria to jednak nie wszystko. Ani się nie obejrzysz, a rozpoczniecie pierwszą lekcję z nocnikiem, którego nie może zabraknąć w domowym wyposażeniu. Wiele mam chwali sobie również elektryczne bujaczki, które pozwalają na kilka chwil skupić się rodzicom na innych domowych czynnościach.

Bezpieczne akcesoria dla mamy i dziecka

Wszystkie produkty z kategorii akcesoria dla mamy i dziecka, wyprawka dla noworodka i niemowlaka dostępne w naszym sklepie, zostały wykonane z bezpiecznych materiałów, posiadających stosowne certyfikaty. Dzięki temu możesz z nich korzystać bez obaw oraz cieszyć się każdego dnia ich funkcjonalnością. Zapraszamy na zakupy w naszym sklepie.