Filtruj

Zakres cen:

Pokaż:
Sortowanie:
Drewniany motyl sorter układanka Joueco
Original price was: 69,00 zł.Current price is: 62,10 zł.
-10%
Klocki magnetyczne Supermag Tags TRENDY 67 el
Original price was: 118,00 zł.Current price is: 106,20 zł.
-10%
Klocki magnetyczne Supermag Tags PRIMARY 67 el
Original price was: 118,00 zł.Current price is: 106,20 zł.
-10%
Samolot Stealth – zestaw konstrukcyjny K’nex
Original price was: 29,99 zł.Current price is: 18,00 zł.
-40%
Klocki Meli Basic Edu 2000 szt
Original price was: 314,27 zł.Current price is: 305,00 zł.
-3%

 

Wszystkie dzieci, niezależnie od wieku już od najmłodszych lat uwielbiają klocki. Ich oferta z roku na rok się powiększa, dzięki czemu w naszym sklepie znajdziesz klocki o finezyjnych kształtach, niecodziennych sposobach łączenia, w wielu wzorach oraz kolorach. Tak szeroki wybór sprawia, że odpowiednie klocki dla dzieci łatwo dopasujesz do konkretnego przedziału wiekowego.

Klocki dla małych dzieci

Małe dzieci co prawda samodzielnie nie radzą sobie z łączeniem poszczególnych elementów, jednak bardzo łatwo jest im opanować zabawę klockami drewnianymi. Układanie wieży i domków to jedno z ulubionych zajęć, jednak klocki z literkami i cyferkami pozwalają również szybciej opanować alfabet, a także wykonywać podstawowe działania matematyczne. Maluchy z kolei chętnie bawią się klockami wymagającymi dopasowania ich kształtu do kształtu otworu w pojemniku lub układając proste obrazki.

Klocki dla nieco starszych dzieci

Starsze dzieci mają doskonale rozwiniętą wyobraźnię, dlatego w ich przypadku sprawdzą się klocki, które umożliwiają budowanie bardziej zaawansowanych konstrukcji, np. samochodów. Dużą popularnością w naszej ofercie cieszą się zestawy klocków, które dają maluchowi szerokie pole działania, dzięki czemu rozwijają kreatywność. Jesteśmy przekonani, że w naszej ofercie znajdziesz idealne zabawki dopasowane do wieku malucha.