Filtruj

Zakres cen:

Pokaż:
Sortowanie:
New
New
New
New
New
New
New
New
New
New
New
New
New
New
New
New
New
New
New
New
New
New
New
New
New
New
New
New
New
New

Loading...

No more items available

 

Wiek 3 i 4 lata to okres intensywnego rozwoju w życiu dziecka. Zarówno chłopcy, jak i dziewczynki zaczynają budować krótkie wypowiedzi oraz szybko uczą się nowych słów. Intensywnemu zwiększaniu zasobu słownictwa towarzyszy też rozwój fizyczny oraz lepsza wyobraźnia przestrzenna. Zabawki dla dzieci w wieku 3 i 4 lat mogą więc już być nieco bardziej zaawansowane, a maluch szybko opanuje ich obsługę.

Zabawki edukacyjne dla 3- i 4-latka

Zabawki dla dzieci mogą stanowić nie tylko świetną rozrywkę, ale również być podstawą nauki i rozwoju. Tak właśnie działają zabawki edukacyjne dla 3- i 4-latka, które pozwalają poznawać nowe kolory, faktury i kształty. Na szczególną uwagę zasługują jednak zabawki dla dzieci, które ułatwiają naukę liter oraz cyfr. Mogą to być klocki, układanki, gry, zabawki interaktywne, czy tradycyjne ekologiczne zabawki z drewna, które cieszą się obecnie bardzo dużym zainteresowaniem.

Zabawa rodzicami i rówieśnikami

Maluchy uwielbiają spędzać czas z bliskimi i innymi dziećmi, dlatego żeby uniknąć nudy, warto zadbać o odpowiednie zabawki dla 3- i 4-latka. Przebrania i akcesoria umożliwiające odgrywanie scenek, instrumenty muzyczne, czy akcesoria do zabawy w sklepik, kuchnię, czy warsztat samochodowy uwielbia każdy maluch. W kategorii tej znajdziesz jednak dużo więcej ciekawych zabawek.