Do marki Hexbug poznaliśmy już niesamowite roboty, które wyglądem przypominają insekty. Są jednak od nich znacznie przyjemniejsze oraz co najmniej tak samo inteligentne. Są one prawdziwie miniaturową konstrukcją, ponieważ mieszczą się już nie w dłoni, ale na jednym palcu. Hexbug Nano potrafią omijać przeszkody. Te mikro roboty mogą samodzielnie patrolować pokój dziecka, ale niech uważa, aby któryś z domowników nie dostał zawału serca! Robociki Nano wykorzystują unikalny sposób napędu, właściwy dla swoich rozmiarów. Z zewnątrz wydaje się pozbawione ruchomych części, ale wewnątrz kryją koło zamachowe wywołujące pionowe wibracje. Specjalnie zaprojektowane sprężynujące odnóża zamieniają te drobne podskoki na ruch w poziomie. Hexbug Nano posiada wytrzymałą obudowę.

A teraz marka Hexbug postanowiła wysłać te sprytne robociki w misję kosmiczną!! Stworzyła dla nich specjalną stację badawczą oraz treningową do odkrywania kosmosu wraz z dziećmi. Zestaw Hexbug Nano Space zostały stworzone z myślą o inspirowaniu dzieci kosmosem, posiadają elementy epickiej kosmicznej odysei. Dodatkowymi atrakcjami zabawy w kosmiczne przygody z robotami są znajdujące się w zestawie skafander kosmiczny oraz napędzany łazik. Stacje składają z wielu elementów takich jak działka jonowego, czy pozycjonowanego satelity oraz przejść śluzy powietrznej.

 

 

 

Natomiast zestaw Hexbug Nano Space – Stacja Treningowa jest wyposażony w realistyczną windę, stanowisko do wprowadzania danych i symulator treningu grawitacyjnego.

 

Także jeśli twoje dziecko uwielbia wszystko co związane z kosmosem i marzy o kosmicznych przygodach – polecamy zestawy od marki HEXbug Nano Space. Niech twojego dziecka wyobraźnia uchwyci opowieść, gdy jego nano stanie się odkrywcą kosmosu i NIECH MOC BĘDZIE Z NAMI 🙂

A zestawy HEXbug Nano Space kupisz tu ==> https://zuczek-zabawki.pl/kategoria-produktu/zabawki-interaktywne/

Polecamy również Hexbug laserowe starcie robotów Tarantula 2-pak ==> https://zuczek-zabawki.pl/produkt/hexbug-laserowe-starcie-robotow-tarantula-2-pak/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *