Seria klocków edukacyjnych Meli Basic jest idealnie stworzona specjalnie dla najmłodszych dzieci, ponieważ charakteryzują się one prostym i jednolitym kształtem, przypominającym puzzle, które dodatkowo występują w wielu różnych kolorach. Co ważne, w przeciwieństwie do klocków plastikowych, nie posiadają połączeń, zaczepów, które sugerowałyby zastosowanie klocka i ograniczały dziecięcą wyobraźnię. Dzięki temu podczas zabawy mały konstruktor może skorzystać zarówno z przykładowych wzorów, spróbować odwzorować przedmioty z otaczającej go przestrzeni, jak również całkowicie dać się ponieść fantazji.
Oferowane przez nas zestaw o zawartości 150, 300, 600, 1000 lub 2000 elementów jest w stanie zająć malucha na długie godziny. Z powodzeniem może on samodzielnie bawić się tymi produktami, jak i korzystać z pomocy swojego rodzica czy rodzeństwa. Nasze produkty są takie niezwykłe, ponieważ nie tylko dostarczają wiele radości maluchom, ale również rozwijają ich wyobraźnię przestrzenną.

Z KLOCKAMI MELI TWOJE DZIECKO:
– przyjemnie spędzi czas,
– może bawić się samodzielnie lub w grupie,
– rozwinie kreatywność i wyobraźnię,
– nauczy się liczyć, dodawać i odejmować,
– nauczy się rozróżniać kolory,
– rozwinie zdolności motoryczne.

Obudź w swoim dziecku małego konstruktora!

Seria klocków Constructor pozwala na tworzenie nieco bardziej zaawansowanych obiektów, w porównaniu do serii Basic. Oprócz typowych dla klocków Meli kształtów przypominających puzzle, znajdziecie tutaj szereg nowych form. Te kolorowe elementy pozwolą każdemu maluchowi wyczarować konstrukcje płaskie i przestrzenne, takie jak samochód, dom, pałac, robot czy rakieta. Przykłady budowli zawarte na instrukcjach w zestawach, pozwolą w łatwy sposób odtworzyć rozbudowane konstrukcje, jednak niech nie będą ograniczeniem dla wyobraźni Waszych dzieci! Mały konstruktor może spróbować odwzorować przedmioty z otaczającej go przestrzeni, jak również całkowicie dać się ponieść fantazji!!!

Dostępne wielkości klocków Meli Constructor w naszym sklepie to 200, 400, 600, 2000 elementów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *