Produkty SUPERMAG to linia magnetycznych klocków konstrukcyjnych. Ich twórca, firma PLASTWOOD zwraca szczególną uwagę na najwyższą jakość, bezpieczeństwo zabawy oraz aby klocki rozwijały u najmłodszych, ich twórczość oraz kreatywność poprzez zabawę w budowanie przeróżnych konstrukcji.

Podstawowymi elementami zestawów SUPERMAGów są kulki i namagnesowane pręciki, które należy łączyć biegunami różnoimiennymi + z -, tworząc dowolne kształty. Co przy okazji stwarza świetną okazję do poznania się z  podstawami prawami fizyki oraz rozwijania wyobraźni przestrzennej. Idealnie nadają się do budowania cząsteczek chemicznych, okazałych budowli architektonicznych czy innych dowolnych konstrukcji.

Nowa linia Supermag Tags to klocki magnetyczne składające się z kombinacji pręcików, kulek oraz NOWOŚĆ – płytek!!! A Pręciki przybierają teraz kształty! Teraz będzie można sobie pozwolić na nowe nieograniczone możliwości budowania.

W zabawie z Linią Tags dzieci i my dorośli będziemy mogli tworzyć zarazem płaskie i przestrzenne obiekty budowane, dzięki dwóm odrębnym, lecz w pełni zintegrowanym systemom łączenia. Z jednej strony jest to przyciąganie magnetyczne, a z drugiej łączenie mechaniczne. Pręcik ma w rzeczywistości inny kształt, gdy jest połączony z płytkami przez plastikowy pierścień. W ten sposób nawet pojedynczy pręcik staje się kształtem, po prostu łączonym z jednym lub większą liczbą płytek, bez potrzeby dalszego wsparcia. Już z kilku elementów można stworzyć ciekawe kształty. A różnorodność klocków i kolorów powoduje, że zabawa w konstruktora staje się niezapomnianą zabawą rodzica z dzieckiem. Bo z pewnością klocki te przypadną do gustu nie tylko dzieciakom ale również ich Tatusiom!!! 🙂

Tags – to dwustronne kolorowe płytki, które po złożeniu można przyczepić do magnetycznego pręcika wykorzystując element zwany obręczą.  Za pomocą obręczy można połączyć wiele różnych płytek uzyskując dużą liczbę nowych możliwości konstrukcyjnych!!

Klocki Supermag Tags zostały wykonane z bezpiecznych, sprawdzonych materiałów, spełniających wszystkie wymagane normy.To doskonała zabawka rozwijająca kreatywne myślenie oraz wyobraźnię przestrzenną dla dzieci powyżej trzeciego roku życia!

Kolejną fajną linią Supermag są Maxi Wheels, ktore łączą w sobie wszystkie wspaniałe cechy magnetyczne linii Supermag z kołami dodającymi ruchu do zabawy. Dzięki zastosowaniu wkręcanych prętów, przekłutych kulek i gumowych kółek, które są dostarczane z zestawami Maxi Wheels, dzieci mogą zbudować solidną podstawę dla pojazdów, a następnie mogą zbudować na niej co chcą za pomocą magnetycznych prętów. Samochody lub inne poruszające się obiekty są bardzo łatwe do zbudowania, ale w razie trudności, każde pudełko zawiera książeczkę z instrukcjami i przykładami budowli.

Klocki z tej serii jak i z serii Tags są w mieszanych kolorach co jeszcze bardzie urozmaica konstrukcje. Polecamy i oczywiście zapraszamy do zakupu w naszym sklepie.

Klocki znajdziesz tu ==> https://zuczek-zabawki.pl/kategoria-produktu/klocki/supermag/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *